Як прикрасити ялинку до Нового 2024 року: найкращі поради для стильного оформлення

Ялинка є незмінним символом Різдва та Нового року. Вона дарує кожному дому святковий настрій та казкову атмосферу. Втім, щроку напередодні свят постає запитання, як гарно й оригінально прикрасити лісову красуню: які іграшки обрати, колір, тематику.

Як прикрасити ялинку в різних стилях 

Класика 

Цей стиль відрізняється тим, що ялинка зазвичай прикрашається в одному відтінку. Наприклад, на ялинку вішають прикраси лише сріблястого, золотистого чи білого кольору. Їх також поєднують між собою (до 2 кольорів). Також використоують лише 1-3 форми іграшок. Кімнату прикрашають схожими за тематикою декораціями.

Ретро 

Якщо обираєте такий стиль, обов'язково використовуйте вінтажні прикраси, “дощик”, гірлянди-ліхтарі, сніжинки, цукерки тощо. Також пошукайте антикваріатні іграшки у бабусі на горищі. Згадайте, яку ялинку ставили батьки у вашому дитинстві.

Еко

Стиль, який популярний вже декілька років підряд, він відрізняється тим, що на ялинку вішають не різноманітні іграшки та кульки, а горіхи, мандарини, палички кориці, шишки, кавові зерна. Також власноруч виготовляють гирлянди з кружечків сушеного апельсина, каштанів чи навіть мішковини.

Кантрі 

Передусім, дуже важливо для цього стилю використовувати лише натуральне дерево. Прикрасити можна власноруч виготовленими виробами з тканини, фетру, паперу, соснових шишок та інших природних матеріалів. Додайте до них різноманітні іграшки: кулі, сніжинки, рукавички, бурулі, різні звірі, серця, зірки тощо. Основні кольори, які використовуються в кантрі стиль, зелений, червоний, білий.

Бохо-шик

Цей стиль відрізняється поєднанням різноманітних течій, які притамані різному часу: еклектику, фолк та навіть циганська культура. Його особливість полягає у тому, щоб поєднувати складні кольори: яскраві і різкі з пастельними і стриманими, а також кислотними. В стилі Бохо немає симетрії чи колірної гами, тому можете сміливо поєднувати скляні іграшки з хутряними помпонами.

Шебі-шик 

Цей стиль характерний, насамперед, пастельними тонами, білим чи молочним кольором. Шебі означає, що ви створюєте вишукані, складні та витончені дизайни, форми та візерунки. Саме тому зелену штучну ялинку краще замінити на білу чи навіть рожеву. Для декору можете сміливо використовувати не тільки кульки, а й намисто, перлини, бантики, мереживо.

Тіфані 

Головна особливість цього стилю полягає в кольорі: тут поєднуються м'які відтінки м'яти, бірюзи та аквамарину. Красивий і стильний вигляд прикраси матимуть на білосніжній ялинці. 

Гламур 

Щоб створити різдвяну красуню в цьому стилі, краще брати білу ялинку. На ній будуть мати елегантний вигляд кулі червоного, синього, золотого кольору.

Морський 

Морський стиль — досить незвичайний спосіб прикрасити різдвяну ялинку. Для нього характерні новорічні іграшки у вигляді морських зірок, рибок тощо. Схожим на море й океан будуть сині, білі, зелені, коричневі тони.

Як обрати і комбінувати іграшки 

Прикрашати ялинку всім, що є під рукою, не варто. Аби різдвяне дерево мало святковий вигляд, слід визначитися з конкретними іграшками та формами. Це можуть бути  святкові об'єкти одного чи різного розміру, але вони повинні гармоніювати між собою. Наприклад: кулі і дзвіночки, бурульки і сніжинки, ліхтарики і фігурки казкових героїв. 

Скляні іграшки завжди надають ялинці святкового та вишуканого вигдяду. Вони гарно поєднуються з бантами, намистом і стрічками, які є сучасною альтернативою “дощика”. Чудова ідея прибирати тематичні різдвяні прикраси — це можуть бути янголята, зірки, сніговик, Санта, олені тощо.

Щодо гірлянд, то вони можуть бути безбарвні або різнокольорові, миготливі або із рівним світлом. Їхню довжину обирають залежно від розміру ялинки. 

Прикрашаючи ялинку, не забувайте декорувати і підставку. Лисий стовбур зіпсує загальний вигляд різдвяного дерева. Новорічну красуню краще поставити на килимок у кошик або у подарункову коробку, оздобити стрічками чи дощиком.

Оформлення верхівки — завершальний етап у прикрашанні ялинки. За традицією це можуть бути: зірка; прикраса у формі бурульки; сніжинка. 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *