Дівчата шоковані: п’ять надзвичайно небезпечних наслідків довгого носіння гель-лаку
Наслідки гель-лаку, якщо ви регулярно носите покриття понад дозволеного терміну, включають в себе погіршення стану нігтів та прилеглих тканин.
Ось п'ять проблем, які з'являються після дового носіння покриття на нігтях.
Нігті стають тонкими, ослабленими
Для кращої адгезії гель-лаки вимагають шліфування верхнього шару нігтя. Якщо ви постійно носите покриття, це призводить до того, що нігтьова пластина тоншає, стає слабшою, частіше ламається і сильніше пошкоджується.
Збільшений ризик грибкових інфекцій
Під гель-лаком нігті зовсім не “дихають”, що призводить до створення вологого, закритого середовища. Саме таке є ідеальним для розвитку грибкових інфекцій. Негативний ефект підсилюється, якщо носити гель-лак довше призначеного терміну, або наносити покриття на вже пошкоджені нігті.
Поява алергічних реакцій
Деякі компоненти, які використовуються у гель-лаках та в засобах для їхнього видалення, можуть викликати досить сильні алергічні реакції. Зокрема, почервоніння шкіри, свербіж, набряк.
Агресивне видалення
Видалення гель-лаку — це досить агресивний процес, який пошкоджує поверхню нігтів та кутикулу, особливо, якщо проводиться неправильно. Така процедура може стати причиною додаткового травмування нігтьової пластини, її послаблення.
Ушкодження від УФ-променів
Щоб гель-лак полімерізувався, використовують ультрафіолетові лампи. Вони можуть збільшити ризик пошкодження шкіри та призводять до передчасного її старіння через вплив ультрафіолетового випромінювання.
Хоча гель-лаки і пропонують нам естетичну та довговічну привабливість, варто усвідомлювати, що існують також і потенційні негативні наслідки та ризики їх частого використання.
Читайте також: