Кухня сяятиме чистотою: як швидко і надовго позбутися жирного нальоту з кухонних поверхонь
Мабуть, найважча частина прибирання в домі – це кухня. Якщо звичайний пил можна протерти просто губкою чи ганчіркою, то жирні плями та бризки видаляються значно складніше. Втім, є прості й досить дієві засоби, які розчиняють жир миттєво. І напевно вони є у кожної господині в кухонній шафці. Розповідаємо, як за допомогою підручних засобів зробити кухонні поверхні ідеально чистими за кілька хвилин.
Як швидко відмити кухню: універсальний засіб для всіх поверхонь
Для того, аби за 10 хвилин відмити всю кухню, треба спочатку приготувати мийний диво-засіб, який на відмінно впорається з жиром та брудом.
Налийте у мисочку трохи теплої води, додайте туди по одній столовій ложці соди й натертого господарського мила, 1 чайну ложку лимонної кислоти або 2 столові ложки білого оцту. Все ретельно перемішайте – і засіб готовий.
Приготована суміш швидко впорається навіть із найскладнішим забрудненням, а кухня сяятиме чистотою. Цей розчин підходить для миття плит, кахелю, фасадів та підвіконь. Він розчиняє навіть застарілий жир і вимиває поверхні до блиску.
Як відмити засохлий жир на кухні
Якщо жирні плями чи наліт дуже старий, не варто купувати в магазині дорогу хімію, тут допоможе впоратися з проблемою лимонний розчин.
Для його приготування вам потрібно взяти:
- 1 літр води;
- 1 упаковання лимонної кислоти;
- 100 мл засобу для миття посуду.
Всі складники необхідно добре перемішати, аби утворилася однорідна мийнна маса. Потім цю суміш треба нанести на брудну поверхню і залишити на 30 хвилин. Щоб засіб спрацював більш ефективніше, візьміть якийсь старий рушник, добре змочіть у розчині і покладіть на поверхню на півгодини.
Через 30 хвилин від жиру не залишиться й сліду, бо цей засіб повністю його розчинить за рахунок вмісту лимонної кислоти. А на вашій кухні залишаться лише блиск і чистота.
Читайте також:
5 звуків у вашій оселі, які не можна ігнорувати: перевірте свою квартиру
Меламінова губка творить дива без мийних засобів – вам неодмінно захочеться мати таку помічницю
Оцет, сода і господарське мило: як швидко й надовго позбутися неприємного запаху в котячому лотку