Які солодощі лікують грип і застуду: ці ласощі вмить поставлять вас на ноги
Аби швидко впоратися із застудою, зовсім не варто купувати величезну кількість ліків. Є народні способи, які впливають на саме джерело інфекції і допомагають швидко подолати хворобу. До того ж, такі ліки не лише корисні, а ще дуже смачні. Розповідаємо, які солодощі здатні полегшити головний біль, нежить і збити температуру під час застуди.
Які солодощі лікують грип та застуду
- Імбирні пряники та печиво. Лікарі рекомендують вживати ці смаколики під час застуди, оскільки вони містять корисні інгредієнти – мед, корицю й мускатний горіх. Ця випічка має не лише надзвичайний смак та аромат, а ще діє як протизапальний засіб. Оскільки багата на вітамін С, В6, магній та марганець. А ці компоненти полегшують симптоми застуди, лікують горло і знімають біль у суглобах та м’язах. Також в імбирних пряниках міститься мед, кардамон, кориця й мускатний горіх, що впливають на підвищення імунітету та відновлення організму після хвороби. Але зловживати смаколиками не варто, бо в них міститься багато цукру.
- Мед. Напевно, мед і прополіс – найефективніші народні ліки від застуди та грипу. Бо вони містять величезну кількість корисних макроелементів, вітамінів і біологічно активних речовин. Тим паче, що ці продукти мають протимікробний ефект. Для лікування варто дві-три чайні ложки меду розмішувати у склянці гарячої води й пити такий напій тричі на день. Прополіс треба у невеликій кількості просто розсмоктувати у разі ангіни. Але необхідно пам'ятати, що мед містить сильний алерген, тому його не можна їсти алергікам. Також заборонений цей продукт дітям до шести місяців.
- Малинове варення. Малина – це прекрасний жарознижувальний засіб, особливо ефективний для дітей. Малинове варення не містить протипоказань і абсолютно безпечне для здоров’я. Для лікування застуди добре підходить чай із малиновим варенням. Напій заварюється з розрахунку 2-3 чайні ложки варення на склянку гарячої води. Також можна заварювати чай із сухої малини. Для цього треба одну столову ложку сухих ягід заварити в склянці окропу і настояти 10-15 хвилин. Таким чаєм температуру варто знижувати, якщо вона піднялася вище 37,5 градуса.
Читайте також:
Чай, що лікує 50 хвороб: як приготувати цілющий напій
Лікують сечокам’яну хворобу та атеросклероз: яка користь лимонів для нашого здоров’я
Кому не можна пити каву: за яких хвороб краще відмовитись від напою