Чемпіонат Європи з біатлону-2024: результати жіночої індивідуальної гонки

У середу, 24 січня, на чемпіонаті Європи з біатлону-2024 у словацькому Брезно-Осрблі відбулася жіноча індивідуальна гонка.

Україну в ній представляли чотири біатлоністки: Любов Кип'яченкова, Анна Кривонос, Олександра Меркушина та Олена Городна.

Найкращою серед українок в “індивідуалці” стала Олександра Меркушина, яка посіла 18-те місце. До топ-30 також увійшла Кривонос – 26-та позиція.

Виграла індивідуальну гонку норвежка Марен Кіркейде. Срібною призеркою ЧЄ стала Аліна Стремоус з Молдови, а “бронзу” здобула словачка Ема Капустова.

61. Любов Кип'яченкова (Україна, 0+1+1+3) +7:47.0

Додамо, що 24 січня на континентальній першості з біатлону також відбулася чоловіча індивідуальна гонка, яку виграв норвежець Вебйорн Соерум. Найкращий результат серед українців показав Антон Дудченко, який посів 12-те місце.

Наступні гонки чемпіонату Європи з біатлону заплановано на п'ятницю, 26 січня. Це будуть чоловічий та жіночий спринти.

Зазначимо, що чемпіонат Європи з біатлону є підготовкою до головного старту сезону – чемпіонату світу-2024, який від 7 до 18 лютого прийматиме чеське Нове-Мєсто.

Де дивитися гонки чемпіонату Європи з біатлону

На території України всі гонки чемпіонату Європи з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.