Чому не можна запускати кілька циклів прання поспіль: які мають бути інтервали між ними
Існує чимало факторів, які впливають на ефективність і надійність роботи пральної машини. Але основний з них пов'язаний саме з правильною її експлуатацією. Звісно, від ламання не застрахована навіть найдорожча техніка, але через необачність або неправильний догляд термін служби машинки значно зменшується.
Постійне навантаження, дрібні предмети, що були забуті в кишенях одягу, жорстка вода, сидіння на пральній машині – все це згодом може стати причиною майбутньої проблеми.
Часта експлуатація, як-от запускання повторного циклу прання одразу після закінчення першого, також завдає шкоди вашій пральній машині. Чому це небезпечно?
Згідно зі статистикою, середня пральна машина-автомат з фронтальним завантаженням здатна працювати без ламання та ремонту до 15 років. Звісно, це лише за умов правильного догляду та дбайливої експлуатації (не більше 4-5 циклів прання на тиждень). Звісно, в житті трапляються різні ситуації. І буває, що потрібно прати безперервно.
Але важливо запам'ятати, що пральні машини, які працюють без перерви, виходять з ладу значно частіше за інші. І ця закономірність була доведена багаторічним досвідом майстрів з ремонту техніки. А головна небезпека повторного циклу прання полягає в тому, що деякі деталі пральної машини, на “плечі” яких лягає основне навантаження, перегріваються. Першими зазвичай виходять з ладу насос для зливання і нагрівальний тен, іноді також двигун. Після такого ремонт машинки влетить в копієчку.
Скільки часу має пройти між циклами прання
Існує безліч думок з цього приводу. Дехто вважає, що вистачить і 20-хвилинної перерви, водночас інші рекомендують зачекати щонайменше 2 години. Однак більшість експертів все ж згодні, що будь-яка перерва між циклами прання є обов'язковою. Фахівці радять запускати пральну машину не частіше 1-2 разів на день. Так вона працюватиме ефективно й довго.
Читайте також: