Олімпійські ігри-2024 – день 15: результати виступів українців за 10 серпня

У суботу, 10 серпня, на Олімпійських іграх-2024 в Парижі відбувся передостанній, п'ятнадцятий змагальний день. З нашим партнером компанією Favbet стежимо та вболіваємо за українську олімпійську збірну.

Цього дня було розіграно 39 комплектів медалей. Від України виступили 17 спортсменів, які претендували на дев'ять нагород.

10 серпня Україна не залишилася без медалі – борчиня вільного стилю Ірина Коляденко стала срібною призеркою Олімпіади-2024, поступившись у фіналі.

Розповідаємо, хто з українських олімпійців змагався 10 серпня та які результати вони показали.

Дивіться також: Олімпіада-2024: хто з українських спортсменів здобув медалі та скільки грошей вони заробили

Розклад і результати виступів українців у 15-й день Олімпіади-2024 (10 серпня)

Стрибки у воду. 10-метрова вишка, одиночний турнір, півфінал: Олексій Середа вийшов до фіналу, посівши 11-те місце з результатом 405,05 бала. У фіналі посів 8-ме місце з результатом 426,90 бала.

Веслування на байдарках і каное. Байдарка-одиночка, 500 м, півфінал: Марія Повх не пройшла до фіналу А, фінішувавши шостою з результатом 1:52.51 хвилини. Стала останньою у втішному фіналі С (2:00.94 хвилини).

Боротьба. Вільна боротьба, понад 125 кг, втішні сутички: Олександр Хоцянівський поступився поляку Роберту Барану (0:3) та вибув з боротьби за “бронзу”.

Боротьба. Вільна боротьба, до 97 кг: Муразі Мчедлідзе в 1/8 фіналу переміг представника Туреччини Ібрагіма Чефтчі (5:1), у чвертьфіналі зазнав поразки від чинного чемпіона Європи грузина Гіві Матчарашвілі (0:11). Матчарашвілі вийшов до фіналу, тому українець 11 серпня зможе поборотися за “бронзу” у втішних сутичках.

Веслування на байдарках і каное. Каное-одиночка, 200 м, півфінал: Анастасія Рибачок (47,76 секунди) та Людмила Лузан (46,67 секунди) не пройшли до фіналу А. У втішному фіналі B Рибачок стала шостою (47,71 секунди), Лузан не вийшла на старт через проблеми зі спиною.

Сучасне п'ятиборство. Півфінали Б: Валерія Пермикіна стала десятою та не пройшла до фіналу. До місця серед топ-9 фіналісток не вистачило 6 очок.

Художня гімнастика. Групове багатоборство, фінал: Діана Баєва, Аліна Мельник, Марія Височанська, Валерія Перемета та Кіра Ширикіна посіли сьоме місце з результатом 65,700 бала.

Брейкінг. Груповий раунд: Олег Кузнєцов не вийшов до плейоф, посів третє місце з чотирьох учасників своєї групи.

Легка атлетика. Стрибки у висоту, фінал: Олег Дорощук з особистим рекордом у кар'єрі став шостим (2,31 метра).

Артистичне плавання. Дует, довільна програма, фінал: Марія та Владислава Алексіїви посіли п'яте місце з оцінкою 278,2084 бала за довільну програму та результатом 538,6684 бала за сумою технічної та довільної програм.

Боротьба. Вільна боротьба, до 62 кг, фінал: Ірина Коляденко стала срібною призеркою Олімпіади-2024, поступившись японці Мотоці Сакурі (1:12), яка є другим номером світового рейтингу.

Україну на ХХХIII літній Олімпіаді представляють 140 атлетів, які виступають у 23 видах спорту. Ігри в Парижі триватимуть до 11 серпня.

Після 15-го змагального дня Україна має дванадцять нагород на ОІ-2024: три золоті, п'ять срібних та чотири бронзові. “Синьо-жовті” посідають 20-ту позицію в медальному заліку.

Усі найцікавіші події Олімпіади можна знайти в лінії українського ліцензійного букмекера Favbet.