Меркушина – у топ-25: результати жіночого спринту на Кубку світу з біатлону в Гогфільцені

У п'ятницю, 8 грудня, на другому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 в австрійському Гогфільцені відбулася жіноча спринтерська гонка.

Україну в ній представляли п'ять біатлоністок: Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Анна Кривонос, Ірина Петренко та Олена Городна.

Найкращий результат серед українок показала Меркушина, яка фінішувала 23-ю. До залікової зони також потрапила Джима – 38-ме місце. Петренко і Кривонос теж увійшли до топ-60 та відібралися до гонки переслідування.

Зазначимо, що для Джими це була дебютна гонка цього біатлонного сезону. Стартовий етап у шведському Естерсунді лідерка збірної України пропустила через хворобу.

Переможницею спринту стала норвежка Інгрід Ландмарк Тандреволд. Друге місце посіла шведка Ельвіра Еберг. Замкнула топ-3 француженка Жюстін Бреза-Буше.

68. Олена Городна (Україна, 1+1) +3:04,3

Додамо, що раніше 8 грудня відбулася чоловіча спринтерська гонка. Її виграв норвежець Тарьєй Бьо, а найкращим серед українців став Антон Дудченко – 47-ма позиція.

У суботу, 9 грудня, в Гогфільцені заплановано гонки переслідування, а в неділю, 10 грудня, програму етапу закриють класичні естафети.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.