“Інтер” здобув впевнену перемогу та зміцнив лідерство у Серії А (відео)

“Інтер” на своєму полі обіграв “Лечче” в матчі 17-го туру італійської Серії А. Поєдинок на стадіоні “Джузеппе Меацца” в Мілані завершився з рахунком 2:0.

“Нерадзуррі” вийшли вперед наприкінці першого тайму – на 43-й хвилині точного удару завдав Ян Бісек. Асистував йому Хакан Чалханоглу.

Після перерви підопічні Сімоне Індзагі зміцнили свою перевагу – на 78-й хвилині Ніколо Барелла забив з передачі Марко Арнаутовича.

На 84-й хвилині гості залишилися в меншості – пряму червону картку за неспортивну поведінку заробив замбійський нападник Ламек Банда.

Огляд матчу “Інтер” – “Лечче”

Після цієї перемоги “Інтер” (44 очки) лідирує у Серії А, випереджаючи “Ювентус” на 4 бали. “Лечче” (20 пнктів) розташовується на 12-й позиції.

У наступному турі “Інтер” 29 грудня на виїзді зіграє проти “Дженоа” українця Руслана Малиновського. Днем пізніше “Лечче” вирушить у гості до “Аталанти”.

“Ювентус” здобув непросту перемогу та впритул наблизився до лідера Серії А (відео)

“Мілан” на останніх хвилинах врятувався від поразки проти найгіршої команди Серії А (відео)

“Борнмут” із Забарним у результативному матчі вирвав перемогу над “Ноттінгемом” в АПЛ (відео)