Що зміниться в новому законі про мобілізацію та які результати рекрутингу: в Міноборони розповіли
Головна мета нового мобілізаційного проєкту – створити умови для демобілізації українських військових, які від 2022 року перебувають на передовій.
Про це в рамках єдиного телемарафону повідомила заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.
“Головна ідея незмінна. Наше завдання – створити умови, за яких ті люди, які від 2022 року, від лютого вже скоро два роки захищають Україну, мали можливість звільнитися і відпочити. Для цього нам треба створити умови, зокрема знайти й підготувати заміну цим військовослужбовцям”, – сказала Наталія Калмикова.
Водночас перші результати рекрутингової компанії показали, що 46 тисяч українців уже відгукнулися на вакансії.
“Станом на 15 січня… ми маємо понад 46 тисяч відгуків на вакансії… Це ситуація, коли людина тим чи іншим способом зв’язалася з рекрутером чи представником військової частини. Всього зараз уже розміщено 3200 вакансій, і ми маємо розуміти, що одна вакансія – це необов’язково єдина посада, вакансія може передбачати дві-три і більше людей на аналогічну посаду… Ми можемо говорити про те, що в Україні багато людей шукають можливість, як долучитися до захисту країни”, – додала Калмикова.
Щодо того, які спеціальності в ЗСУ користуються найбільшим попитом, вона зазначила, що це залежить від конкретного майданчика та його цільової аудиторії.
Нагадаємо, що в Чернівцях ТЦК звинуватили в побитті та викраденні музиканта.
Читайте також: