Кубок світу з біатлону: результати чоловічого спринту на етапі в Гогфільцені

У п'ятницю, 8 грудня, другий етап Кубка світу з біатлону-2023/24 в австрійському Гогфільцені відкрився чоловічою спринтерською гонкою.

Україну в ній представляли п'ять біатлоністів: Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Артем Тищенко, Артем Прима і Тарас Лесюк.

Найкращий результат серед українців показав Дудченко, який фінішував 47-м. Крім нього, до гонки переслідування також відібрався Підручний, який став 52-м. Решта українців не потрапили до топ-60 і пропустять персьют.

Варто зазначити, що для Підручного це була перша гонка цього біатлонного сезону. Стартовий етап у шведському Естерсунді капітан збірної України пропустив через травму.

Переможцем спринту став норвежець Тарьєй Бьо. Друге місце посів його співвітчизник Стурла Легрейд, а трійку призерів замкнув швед Себастьян Самуельссон.

80. Тарас Лесюк (Україна, 1+2) +3:40.9

Жіночий спринт також відбудеться 8 грудня. Старт гонки – о 15:25 за київським часом.

У суботу, 9 грудня, в Гогфільцені заплановано гонки переслідування, а в неділю, 10 грудня, програму етапу закриють класичні естафети.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.