Із камбеком у другому таймі: визначився переможець Кубка африканських націй (відео)

Збірна Кот-д'Івуару стала тріумфатором Кубка африканських націй-2023. У фінальному матчі турніру івуарійці обіграли команду Нігерії з рахунком 1:2

Перший тайм фінальної зустрічі залишився за нігерійцями – на 38-й хвилині відзначився Вільям Трост-Еконг.

Однак у другому таймі “слони” перевернули перебіг протистояння. На 62-й хвилині рахунок у грі зрівняв Франк Кессьє, а на 81-й Себастьєн Алле забив переможний м'яч.

Огляд матчу Нігерія – Кот-д'Івуар

Буде додано незабаром.

Додамо, що бронзовим призером Кубка африканських націй стала збірна ПАР,  яка напередодні в матчі за третє місце у серії пенальті обіграла ДР Конго – 0:0 (серія пенальті – 6:5).

Нагадаємо, КАН-2023 повинен був відбутися восени 2023 року, але через погодні умови турнір перенесли на початок 2024 року.

Попереднім переможцем Кубка Африки була збірна Сенегалу, яка у фіналі Кубка африканських націй-2021 у серії пенальті здолала Єгипет.

Рекордсменом за перемогами на Кубку Африки є збірна Єгипету. Вона вигравали турнір сім разів (1957, 1959, 1986, 1998, 2006, 2008, 2010).

“Мілан” здолав “Наполі” та впритул підібрався до “Ювентуса” у таблиці Серії А (відео)

“Манчестер Юнайтед” вирвав перемогу над “Астон Віллою” в центральному матчі 24-го туру АПЛ (відео)

Гарматний гол Малиновського не допоміг “Дженоа” уникнути розгрому від “Аталанти” у Серії А (відео)