“Ювентус” зазнав сенсаційної поразки та дозволив “Інтеру” зберегти відрив на вершині Серії А (відео)

“Ювентус” на своєму полі програв “Удінезе” в матчі 24-го туру італійської Серії А. Поєдинок у Турині завершився з рахунком 0:1.

Єдиний гол у цій зустрічі гості забили в першому таймі. На 25-й хвилині точним ударом відзначився Лаутаро Джанетті.

Після цієї поразки “Ювентус” (53 очки) залишився на другому місці у Серії А. “Б'янконері” на 7 балів відстають від лідера “Інтера”, який ще й має матч у запасі.

“Удінезе” (22 пункти) відірвався від зони вильоту, піднявшись на 15-ту позицію.

У наступному матчі “Ювентус” 17 лютого зіграє на виїзді з “Вероною”.Днем пізніше “Удінезе” прийме “Кальярі”.

Огляд матчу “Ювентус” – “Удінезе”

“Мілан” здолав “Наполі” та впритул підібрався до “Ювентуса” у таблиці Серії А (відео)

Гарматний гол Малиновського не допоміг “Дженоа” уникнути розгрому від “Аталанти” у Серії А (відео)

“Інтер” здобув вольову перемогу над “Ромою” та зміцнив своє лідерство у Серії А (відео)